Про компанію

Уже 22 роки ТМ «Приправка» - це знак натуральності, знак нових смаків і символ нових рецептів.

▪ «Приправка» - перша торгова марка в Україні, яка стала випускати натуральні приправи без глютамату, без підсилювачів смаку, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів

▪ «Приправка» першою створила приправу без солі - колекція натуральних приправ «Ексклюзив»

▪ «Приправка» першою залучила відомого шеф-кухаря, володаря титулу World Master Chef, для розробки незабутніх купажів приправ «Кулінарний шедевр»

▪ «Приправка» перша, хто запропонував українцям спробувати рецепти маринування м'яса з використанням соків і міксів прянощів, створивши серію натуральних приправ «Просто додай сік»

Експортується в 12 країн світу

Входить в ТОП 5 імпортерів прянощів в Україні

Вся продукція виробляється в Україні

 

ТМ «Приправка» гарантує високу якість і харчову безпеку продукту:

Якість сировини і готової продукції відповідає українським і міжнародним стандартам харчової безпеки.

Здійснює систематичний мікробіологічний контроль прянощів в акредитованих лабораторіях.

Закуплена сировина додатково перевіряється в державних лабораторіях на відповідність специфікаціям і параметрам, описаним в контрактах і угодах з постачальниками. Це допомагає уникнути невідповідності якості сировини заявленого в процесі переговорів і отриманого фактично.

ТМ «Приправка» - бренд з високою впізнанністю, представлений у всіх найбільших міжнародних, національних і регіональних торговельних мережах України та Молдови.
ТМ «Приправка» займає 2-е місце за часткою ринку приправ в Україні (в натуральному і грошовому вираженні), складаючи гідну конкуренцію міжнародним компаніям. У сегменті натуральних приправ (без підсилювачів смаку, ароматизаторів)  

ТМ «Приправка» - це безумовний лідер на ринку України