Оптовим покупцям

Вже 15 років «Приправка» – це знак натуральності, символ нових смаків та символ нових рецептів.

 

▪ «Приправка» – перша торгова марка в Україні, яка почала випускати натуральні приправи без глютамату, без підсилювачів смаку, без ароматизаторів, без барвників, без консервантів.

▪ «Приправка» першою створила без солі приправу — колекція натуральних приправ «Ексклюзив».

▪ «Приправка» першою залучила відомого шеф-кухаря, володаря титулу World Master Chef, для розробки незабутніх купажів приправ "Кулінарний шедевр".

▪ «Приправка» перша, хто запропонував українцям скуштувати рецепти маринування м'яса з використанням соків та міксів прянощів, створивши серію натуральних приправ «Просто додай сік».

▪ Експортується до 12 країн світу.

▪ Входить до ТОП 5 імпортерів прянощів в Україну.

▪ вся продукція виробляється в Україні, м. Харків.

ТМ «Приправка» гарантує високу якість та харчову безпеку продукту:

▪ якість сировини та готової продукції відповідає українським та міжнародним стандартам харчової безпеки.

▪ здійснює систематичний мікробіологічний контроль прянощів в акредитованих лабораторіях.

▪ вся закуплена сировина додатково перевіряється у державних лабораторіях на відповідність специфікаціям та параметрам, описаним у контрактах та угодах з постачальниками. Це допомагає уникнути невідповідності якості сировини заявленої в процесі переговорів та отриманої фактично.

ТМ «Приправка» - бренд з високою впізнаваністю, представлений у всіх найбільших міжнародних, національних та регіональних торгових мережах України, Молдови.

 

ТМ «Приправка» посідає 2-ге місце за часткою ринку приправ в Україні (в натуральному та грошовому вираженні), становлячи гідну конкуренцію міжнародним компаніям. У сегменті натуральних приправ (без підсилювачів смаку, ароматизаторів) ТМ «Приправка» – це безперечний лідер на ринку України.